#

Má vaše dcera ráda pohyb?

Líbí se vám gymnastika?

Přijďte společně za Stuhovou vílou!

Navštivte některou z našich akcí

Už v květnu se můžete setkat se Stuhovou  vílou, která se zúčastní prvního letošního SPORŤÁČKU, největšího náborového sportovního festivalu. První letošní Sporťáček se uskuteční 27. května 2017 a to ve Zlíně. Najděte náš stan se Stuhovou vílou, vyzkoušejte si na místě gymnastické náčiní a podívejte se na exhibiční vystoupení našich oddílů. Kromě Sporťáčku můžete Stuhovou vílu vidět i na dalších sportovních akcích v různých městech naší republiky a to nejen na jaře ale i na podzim.

 

27. 5. 2017 | Zlín - Sporťáček

Sporťáček Zlín

10. 6. 2017 | Karlovy Vary - Sporťáček

Sporťáček Karlovy Vary

16. - 18. 6. 2017 | Hradec Králové - Festival sportu při ME v basketbale

Festival sportu při ME v basketbale Hradec Králové,  Pozvánka na Festival sportu,  Informace o Festivale,  Pozvánka na ME v basketbalu žen

24. 6. 2017 | České Budějovice - Sporťáček

Sporťáček České Budějovice

23. - 24. 6. 2017 | Olomouc - Moravia Sport Expo

Moravia Sport Expo

2. 9. 2017 | Ostrava - Sporťáček

Sporťáček Ostrava

9. 9. 2017 | Praha - Sporťáček

Sporťáček Praha

16. 9. 2017 | Brno - Sporťáček

Sporťáček Brno

23. 9. 2017 | Plzeň - Sporťáček

Sporťáček Plzeň

Stuhová víla je projekt Českého svazu moderní gymnastiky, který oslovuje rodiče pohybově nadaných dětí. Nabízí možnost blíže poznat moderní gymnastiku, získat potřebné informace přímo od odborníků a vybrat si pro své dítě vhodný oddíl v blízkosti svého bydliště.

Jak postupovat?

  • Navštivte spolu s vašimi dětmi některou z našich akcí
  • Najděte náš bílý stan nebo stánek, označený kresbou Stuhové víly
  • Dopřejte vašemu dítěti čas na vyzkoušení jednotlivých náčiní – na dětské návštěvníky, kteří splní gymnastický pětiboj (cvičení se stuhou, obručí, kužely, míčem a švihadlem) a obdrží plný počet razítek na jednotlivých stanovištích, čeká odměna.
  • Zeptejte se trenérů a dalších odborníků na místě na všechno, co chcete o moderní gymnastice vědět
  • Vyberte si klub, který bude vaše dítě navštěvovat, a domluvte si osobní návštěvu

Stuhová víla symbolicky odstartovala v květnu 2016 slavnostním galashow u příležitosti Grand Prix v moderní gymnastice v Brně. Organizátoři připravili hodinový komponovaný program, jehož ústředním motivem se stal příběh malé holčičky, která si splní svůj sen a stane se z ní velká gymnastka – skutečná Stuhová víla. Jak se ukáže, nestačí k tomu jen královská kouzla – gymnastika potřebuje i talent, píli, trpělivost a nadšení.

A když to všechno se sejde pěkně dohromady, může vyjít hvězda.

Kluby MG

 Oblast  Oddíl  Adresa tělocvičny  Kontaktní osoba  E-mail  Telefon  Webové stránky  Facebook
 Praha
 SK MG Stodůlky Praha  ZŠ Kuncova 1580, Praha 13  Šárka Panská  spanska@ftvs.cuni.cz  603 244 035  
 SK Motorlet Praha  Radlická 298/105, Praha 5  Blanka Ksandrová  skmotorlet@volny.cz  777 823 065
 SK Triumf Praha  U branek 674/7, Praha 10  Lenka Oulehlová-Hyblerová  sktriumf@seznam.cz  603 439 607
 TJ Bohemians Praha  Slovenská 2, Praha 10  Markéta Lukešová  marketa.lukesova@volny.cz  724 284 577
 SK MG Chodov Praha Květnového vítězství, Praha 11  Daniel Holý  hola.i@email.cz  732 570 071
 TJ Kyje Gen. Janouška 1006, Praha 9  Zdeňka Smržová  smrzova@seznam.cz  777 877 242
 TJ Sokol Hodkovičky  V Mokřinách 240/3, Praha 4  Monika Hantáková  m.hantakova@post.cz  608 081 813
 TJ Sokol Malá Strana  U Lanové drány 3, Praha 1  Jana Mikolášová  jana.mikolasova@vzp.cz  604 368 479
 TJ Sokol Praha Královské Vinohrady  Polská 1a, Praha 2  Drahomíra Michaličová  moderkavinohrady@seznam.cz  603 225 283
 TJ Sokol Praha VII  U Studánky 2, Praha 7  Renata Chomoutová ml.  renata.chomout@seznam.cz  731 587 373  
 TJ Sokol Pražský  Žitná 42, Praha 2  Renata Nechanická  zastupkyne.vojtesska@volny.cz  602 126 691
TJ Sokol Karlín, TJSK Prague  Malého 319/1, Praha 8  Irena Lylová  tjskprague@seznam.cz  775 678 899
 TJ Vodní stavby Praha  ZŠ Hostivař, Kozinova 1000, Praha 10  Petra Plíhalová  plihalka007@volny.cz  737 162 160
 TJ Vodní stavby Praha Zeleny pruh  Zelený pruh 1294/52,  Praha 4  Kateřina Blažková  katka.bla@seznam.cz  724 929 582
 TJ ZŠ Hostivař  ZŠ Kozinova 1000/1, Praha 10  Blanka Chuchlerová  blanka.chuchlerova@volny.cz  737 359 684
 ZŠ Hovorčovická  ZŠ Hovorčovická 11, Praha 8  Věra Forchtsamová  sekretarka@zshovorcovicka.cz  728 520 658
 ZŠ Generála Janouška Gen.Janouška 1006, Praha 9  Hana Schimmerová  schimmerovah@seznam.cz  728 584 148  
 Astra Klánovice V soudním 200, Praha 9 - Klánovice  Ivana Antoňů  iva.antonu@atlas.cz  606 845 333  
 Střední Čechy
 TJ Spartak Hořovice 1. ZŠ Komenského 7, Hořovice  Hana Hoffmannová mghorovice@gmail.com  724 649 860   
 SK Zvole, z.s.  Spojovací 396, Zvole  Jana Veselá  info@gymnastika-pz.cz  733 505 645
TJ Sokol Vrané I K sokolovně 3, Vrané nad Vltavou  Marie Syrovátková  mgvrane@seznam.cz 733 505 645  
 Jižní Čechy
 GSK Tábor  Zborovská 2696, Tábor  Andrea Rambousková  rambouskova23@seznam.cz  724 521 098
Proactive Milevsko  Komenského 1034, Milevsko  Hana Kutišová   hanka.kutiska@sezna.cz  728 614 989  
SK MG Máj České Budějovice  Stromovka 12, České Budějovice  Ivana Pokorná  pokaz@seznam.cz  777 257 337  
TJ Jiskra Humpolec  Tyršovo náměstí 745, Humpolec  Ludmila Vališová  ivahrobska@seznam.cz  721 130 103
TJ Meteor České Budějovice  J.Kollára 36, České Budějovice  Monika Bublíková  monika.bublikova@quick.cz  602 835 075
 TJ Sokol Milevsko  Tyršovo nám. 616, Milevsko  Jana Plavcová  jana.sindelka@seznam.cz  774 693 418
 TJ Tatran Volary ZŠ Volary, U nádraží 512, Volary  Dagmar Amlerová  dasa.am@seznam.cz  723 093 568
TJ Sokol Bernartice  Táborská 34, Bernartice  Ivana Tollingerová  mgbernartice@seznam.cz  734 200 803
TJ Sokol Tábor  Fügnerova 822, Tábor  Eva Roztočilová  evaroz@centrum.cz  736 772 629  
 Severní Čechy
CMG Litvínov, z.s. Sortovní hala u Koldomu, PKH 2049, Litvínov  Lenka Dvořáková  dvorakova.lenka@seznam.cz  606 545 525
GSK Ústí nad Labem Stavbařů 5, Ústí nad Labem Markéta Vilišová vilisova@centrum.cz 723 343 519
 MG TJ Sokol Horní Jiřetín  Horská 138, Horní Jiřetín  Renata Smoláková  renatasmolakova@seznam.cz  731 661 833
 MODERNÍ  GYMNASTIKA  LIBEREC  z.s. ZŠ Dobiášova 851/5, Liberec VI - Rochlice  Marcela Bartošová  marcela.71@seznam.cz  728 005 412
 SC 80 Chomutov  Březenecká 4704, Chomutov  Eva Bachroňová vera.nedbalkova@seznam.cz  736 190 485  
 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou  ZŠ Liberecká 26, Městská hala, Jablonec nad Nisou  Heidemarie Polívková  hb.polivka@tiscali.cz  606 181 812  
 TJ Lokmotiva,z.s Chomutov  ZŠ a MŠ 17.listopadu 5461, Chomutov Michaela Petříková  mika.gymnastika@seznam.cz 607 958 230
 TJ MG Rumburk  ZŠ U Nemocnice 1132/5, Rumburk  Jindřiška Rašínová  sarbach@post.cz  602 208 885
 TJ Sokol Jablonec n.N. Sportcentrum Městská sportovní hala, U Přehrady 20, Jablonec  nad Nisou  Jitka Paldusová  sokol.jbc.sc@seznam.cz  606 561 921
 TJ Šroubárna Žatec  Komenského alej 981, Žatec  Iva Vávrová  vavrova-iva@centrum.cz  737 426 840
 USK Slávie Ústí nad Labem  PF UJEP Hoření 13, Ústí nad Labem  Hana Horklová  helena.babinkova@centrum.cz  721 247 824
SK GYM Chomutov  Luční 274, Otvice  Kateřina Vomastová mayci@seznam.cz  725 029 457
 Západní Čechy
 DDM Karlovy Vary  Poštovní 12, Karlovy Vary  Ivana Hodinová  i.hodinova@seznam.cz  605 182 539
 GSK Mariánské Lázně, z.s. Ruská 355, Mariánské Lázně  Olga Vodičková  moderkaml@seznam.cz  773 231 616
 SK GymŠarm Plzeň, o.s.  Terezie Brzkové 31, Plzeň  Šárka Cajthamlová  skgymsarm@seznam.cz  608 967 528  
 SK MG Plzeň Bolevec  Gymnazium F.Křižíka Sokolská 54, Plzeň  Petruše Otcová  petruseotcova@seznam.cz  604 319 124
 SK MG Slovan Plzeň  Radčická 2394/4, Plzeň  Libuše Paulová  lpaulova@centrum.cz  604 964 366
 Slavia SK Rapid z.s.  Opavská 21, Plzeň  Jiřina Neklová  neklova@volny.cz  777 152 828
 TopGym Karlovy Vary, z.s.  Lidická 40, Karlovy Vary  Jiří Herian  moderni@gymnastika-kv.cz  602 495 191
 TJ Slavoj Plzeň z.s.  Třebízského 12, Plzeň  Petra Bejvlová  petra.bejvlova@gmail.com  731 661 338
 TJ Sokol Plzeň IV  Na Roudné 55, Plzeň  Libuše Henigova  henigova@quick.cz  724 219 232
 DDM Blovice Družstevní 650, Blovice  Helena Pachová helena.pachova@email.cz  604 270 689
 RGC Karlovy Vary, z.s.  ZŠ 1. máje 58/1, Karlovy Vary  Martin Frous  rgckv@seznam.cz  603 570 830
 Východní Čechy
 SK MG AJUR Hradec Králové z.s. ZŠ Pešinova 146, Nový Hradec Králové 8  Miroslav Radek Urminský  infoajur@gmail.cz  602 687 004
 TJ Slavia Hradec Králové, z.s. Víta Nejedlého 1216, Hradec Králové  Květoslava Ouhrabková  gymnastika-hk@seznam.cz  774 315 979  
 TJ Sokol Chrudim  Tyršovo náměstí  249/53701, Chrudim II  Naďa Marková  jan.resler@cezdistribuce.cz  737 502 945
 SK MG Dobruška SPŠel-it, Čs. odboje 670, Dobruška  Vlasta Bajerová  mg.dobruska@seznam.cz  605 790 463
 TJ Vysoké nad Jizerou  Tyršova 295, Vysoké nad Jizerou  Helga Ševčíková  h.svicova@seznam.cz  777 270 733
 Vysočina
 SK MG BAVER Z.S. Třebíč  Sportovní hala Fügnerova 1226/10, Třebíč  Veronika Křenková  skmgbaver@seznam.cz  775 799 188  
 TJ MG Elvis Třebíč  Sportovní hala Fügnerova 1226/10, Třebíč  Michaela Křenková  tjmgelvis@seznam.cz  775 799 196
 TJ  Nové Město na Moravě z.s. L. Čecha 860, Nové Město na Moravě  Lenka Zdražilová   zdrazilova@zs2.nmnm.cz  723 824 787
 SK Jihlava  Okružní 2, Jihlava Veronika Šlíglová  vsliglova@centrum.cz  777 258 897
 ŠSK Active-SVČ oddíl MG  TJ Sokol Žďár nad Sázavou, Doležalovo náměstí 528/3  Barbora Tomandlová  activezdar.mg@seznam.cz  777 299 556
 ŠSK při ZŠ Štáflova Havlíčkův Brod  Štáflova 2004, Havlíčkův Brod  Martina Folvarská  folvarska@seznam.cz  732 540 323
 TJ Žďár nad Sázavou Jungmannova 1495/8, Žďár nad Sázavou  Radka Gryčarová  hanulka100@seznam.cz  720 308 324
 TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s.  Sportstarr a.s., U stadionu 3570, Havlíčkův Brod  Martina Kadlecová  martina.kadlecova@semitam.cz  602 560 255  
 TJ Sokol Bedřichov  Sokolovská 122c, Jihlava  Liběna Menšíková  libena.lbm@seznam.cz  603 106 731
 TJ Spartak Velká Bíteš  Tyršova 617, Velká Bíteš  Jiřina Langová  hlangova@nbox.cz  731 562 772
 SK MG Vysočina Jihlava  Evžena Rošického 6, Jihlava  Jana Kopáčová  jankakopacova@seznam.cz  777 687 107
RG Esprit Jihlava při DDM Jihlava, přísp.o. Sokolovská 122c, Jihlava Lucie Altrichterová l.altrichterova@seznam.cz 776 511 998
 SK MG Highland Queens, z.s. Kněžice 334 Petra Suchá sucha.peta@gmail.com 606 828 606
 Severní Morava
 SK MG Havířov  Astronautů 2, Havířov ,  Lucie Jurečková  skmghavirov@seznam.cz  776 706 206  
 SSK Vítkovice Závodní 86, Ostrava-Vítkovice  Hana Kyšková Nadkanská  nadkanska@volny.cz  773 938 385
 La Pirouette Jeseník ZŠ Jeseník, Nábřežní 413, Jeseník  Anna Petra Kofroňová  lapirouette@seznam.cz  603 472 357  
Sportovní klub moderní gymnastiky Olomouc ZŠ Demlova 18, Olomouc  Zdeňka Wertheimerová  mgolomouc@seznam.cz  603 713 734
 SVČ Bruntál  Školní 2, Bruntál  Lenka Orságová  lenaorsagova@seznam.cz  602 723 108  
Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Třebovice Bulharská 23, L. Štúra 1085, Ostrava-Poruba  Lucie Strouhalová  tallucie@seznam.cz  737 134 160
 GK Velký Týnec ZŠ Milady Petříkové, Velký Týnec  Hana Vrbová  hana.vrbova@seznam.cz 724 062 417
 TJ SPARTAK Přerov, spolek U tenisu 16, Přerov  Iva Otáhalová  oiva@seznam.cz  721 114 290
 TJ Šumperk, z.s.  Žerotínova 1691/55,  Šumperk  Jana Švábová  tjsumperk@email.cz  723 862 356
 Jižní Morava
 ASPV Brno, z.s. ZŠ Chalabalova 2, Brno  Iveta Kučerová  ivetakucerova@seznam.cz  604 288 542  
MG Lužánky, SVČ Brno  Milénova 13, Brno  Monika Šťastná  monika@luzanky.cz  775 054 579
 Klub Kalokagathia z.s. SZŠ Nábřeží Dukelských hrdinů 570, Rožnov pod Radhoštěm  Vlasta Machovská  v.machovska@seznam.cz  724 826 654  
 SK TART MORAVSKÁ  SLAVIA BRNO, z.s.  Vojtova 14, Brno  Zdeňka Schinzelová  blanka@mlejnci.cz  775 062 246  
 SK MG Břeclav z.s.  Bří.Mrštíků 2202/4, ZŠ Kpt.Nálepky, Břeclav  Soňa Harťanská  sona.hartanska@seznam.cz  728 337 519  
 SK MG MANTILA Brno, z.s.  Chalabalova 2, Brno  Soňa Kleinerová  skmgmantila@seznam.cz  777 815 687  
 SK MG Veselí nad Moravou Školní 698, Veselí nad Moravou  Milada Niklová  milada.niklova@seznam.cz  723 367 811  
 Klub moderní gymnastiky Zlín, z. s. ZŠ Emila Zátopka, Štefánikova 2701, Zlín  František Hnízdil  skmgzlin@seznam.cz  737 367 849  
 SK Provo Brno  Holzova 1, Brno  Jana Prokešová  skprovobrno@seznam.cz  777 625 697  
 SK Trasko Vyškov  Purkyňova 308/39, Vyškov  Kateřina Kapounková  admin@sktrasko.cz  602 978 608  
 SKP MG BRNO, z.s.  Srbská 116/4, Brno  Marka Sitarová  buriskova.jana@centrum.cz  608 911 775  
 SC při ZŠ Horníkova  Horníkova 1,Masárova 11,  Brno  Alice Rejdová  rejda@volny.cz  606 547 823  
 ŠSK při ZŠ Brno nám. Míru  nám. Míru 3, Brno  Dagmar Theimerová  dasa.theimerova@seznam.cz  608 739 026
Gymnastický a taneční klub Kyjov z.s.  Újezd 990/2, Kyjov  Marcela Zemánková  gytakyjov@seznam.cz  776 246 330  
 TJ Tesla Brno  Halasovo nám. 7, Brno  Jaroslava Červinková  jaroslava.cervinkova@sntcz.cz  737 212 677  
 TGK Zlín  Dukelská 5413, Zlín  Eva Višňová  info@tgkzlin.cz  777 959 424
 TJ Sokol Brno Židenice  Gajdošova 18/22, Brno  Marcela Bezděková  ma.bezdekova@seznam.cz  736 473 818  
 TJ Sokol Medlánky  Kytnerova 1a, Brno  Hana Bubníková  bubnikova.h@seznam.cz  777 903 160
 VSK Univerzita Brno  Heinrichova 24, Brno  Petr Kotyza  kotyza@fsps.muni.cz  606 333 997
MG Elite Zlín, z.s. SŠGO Štefánikova 3015, Zlín Barbora Sojáková baras40@seznam.cz 605 460 006
TJ Gumárny Zubří, z. s. Sokolovna Zubří, Hlavní Gabriela Cábová mgzubri@centrum.cz 608 373 851